Klademe velký důraz na individuální přístup ke každému zákazníkovi a naším hlavním cílem je Vaše maximální spokojenost.

 mg 9888

  

www.mkosmeo.cz

O
BJEDNÁVKY POUZE NA TEL. 774 277 333, ZUBROVÁ MARKÉTA

 

Aromaterapeutická kosmetika ATOK  je založena na přírodní bázi, nenarušuje Ph faktor a preparáty neobsahují žádné chemické konzervační látky zabraňující žluknutí.

S preparáty získáváte záruku, že jsou čerstvé, většinou vyrobené až po doručení objednávky.

Úkolem této kosmetiky je optimalizovat funkce pokožky, regenerace a posílení její obranyschopnosti.

Jen zdravá pokožka může být současně i hezká.

 

 

KOSMETICKÉ OŠETŘENÍ PODLE TYPU PLETI

 

Normální a smíšená pleť - ochrana bez viditelných znaků dehydratace, zmatnění a regenerace pleti.

Suchá pleť - ochrana a výživa pleti se sklonem k šupinatění a olupování.

Mastná pleť s problémy - regulace tvorby mazu, čištění, regenerace nerovnosti pleti.

Citlivá a reagující - okamžité zklidnění překrvené pleti, ochrana a posílení epidermu.

Pleť s kapilárami - komplexní zklidnění, zmírnění zčervenání a pocitů přehřátí pleti.

Vhodné pro každého, kdo chce chránit svojí pleť proti projevům času, obnovovat ji a působit proti stresu. Kosmetická procedura je výborná na vyhlazení, zkrášlení a zpevnění pokožky.

PROCEDURA: Očištění pleti, úprava obočí, příprava na proceduru, samotná procedura, masáž obličeje, dekoltu a šíje, hloubkové čištění a závěrečné ošetření.

hermaneknerolatokcely    

 

 

KOSMETICKÉ OŠETŘENÍ GOLD COLLECTION 

           

Přírodní, netoxická alternativa botoxu (energie zlata a jantaru). Gold Collection je nová nadčasová řada přírodních preparátů s obsahem ryzího 24-ti karátového zlata, jantaru, bylinných a éterických olejů.

ÚČINKY: vyhlazuje jemné vrásky, vyživuje pokožku, podporuje tvorbu kolagenu a elastinu, výrazně regeneruje a hydratuje, rozjasňuje a omlazuje pokožku, anti-age účinky.

Cena: 900 Kč

goldcollection

                                     

 

KOSMETICKÉ OŠETŘENÍ MOŘSKOU ŘASOU 

           

Posiluje odolnost a pružnost cévních stěn. Normalizuje zvýšenou křehkost krevních vlásečnic a redukuje otoky očního okolí. Je efektivní při zpevnění a vyhlazení pokožky. Aktivuje tvorbu kolagenů a kyseliny hyaluronové.

PROCEDURA: Očištění pleti, úprava obočí, enzymatický peeling, příprava na proceduru, samotná procedura, masáž obličeje, dekoltu a šíje, hloubkové čištění a závěrečné ošetření.

Cena: 800 Kč

         morska rasa

 

                   

KOSMETICKÉ OŠETŘENÍ S VINNOU RÉVOU

 

Podporuje redukci vrásek a zpomaluje stárnutí pokožky. Pomáhá udržovat pružnost a pevnost pokožky. Obsažené ovocné kyseliny působí výrazně hydratačně a regeneračně. Je zdrojem polyfenolů - jedinečných přírodních antioxidantů. Osvědčuje se při celulitidě, stárnoucí a ochablé pleti.

PROCEDURA: Očištění pleti, úprava obočí, enzymatický peeling, příprava na proceduru, samotná procedura, masáž obličeje, dekoltu a šíje, hloubkové čištění a závěrečné ošetření.

Zde se nabízí i vhodná kombinace s potravinovým doplňkem ACAI, mezi jehož nejvýraznější účinky patří schopnost podporovat detoxikaci, zrychlovat metabolismus a napomáhat hubnutí. Má schopnost zasytit a oddálit pocit hladu. ACAI působí taktéž protizánětlivě, urychluje hojení a pomáhá odstraňovat celulitidu.

Cena: 800 Kč

vinna reva

      

  

ENZYMATICKÝ PEELING            

 

Jemný pudrový peeling, který odstraní z pleti pomocí enzymů nadbytečný maz, odumřelé buňky a kožní nečistoty, rozjasňuje a osvěžuje pokožku, taktéž povzbuzuje buňkovou obnovu.
Je vhodný pro intenzívní a přitom šetrné hloubkové čištění pleti doplněné kosmetickým ošetřením v salónu. Enzymatický peeling je ideální pro pleť s kuperózou, s citlivou pletí, se sklonem k praskání cévek, suchou nebo promaštěnou pokožkou. V důsledku toho budou vrásky vyhlazené a proces stárnutí se zpomaluje.
Výtažky z aloe, alantoin a vitamíny E, C, F zvlhčují, utišují podráždění a likvidují volné radikály, zanechávají pleť hedvábně hladkou a zrelaxovanou.

 

                             

DEPILACE

 

Depilace voskem prováděná za tepla - úplné odstranění chloupku i s kořínkem, kdy se chloupků zbavíte na mnohem delší dobu než při klasickém holení. Efekt depilace voskem obvykle vydrží dva až osm týdnů, což je i výrazně déle než při depilaci s použitím depilačních krémů.

PROCEDURA: teplý vosk pomocí depilátoru, který má stálou teplotu se nanese na pokožku, přiloží se depilační papírky a rychlým pohybem i s chloupky strhneme. Po depilaci se kůže ošetří protizánětlivým přípravkem. Pravidelnou depilací dochází k zeslábnutí a úbytku chloupků.

Cena:
horní ret - 70 Kč
brada - 70 Kč
tváře - 130 Kč
nohy (od kolen dolů) - 250 Kč
nohy celé - 500 Kč
ruce (k lokti) - 150 Kč
ruce celé - 300 Kč

    depilace003   

 

 

INDICKÁ MASÁŽ HLAVY

 

Jemné ošetření ramen a horní části paží, šíje, hlavy a obličeje prováděné vsedě. Je prospěšná díky tomu, že se praktikuje na částech, které jsou důležitými energetickými centry.

Indickou masáží hlavy se zbavíte napětí, které se shromažďuje v ramenou, krku a částech hlavy z tlaků současného moderního způsobu života. Technika je v Indii praktikována více než 1000 let a to původně ženami, které věřily, že masáž hlavy zachovává vlasům zdraví a sílu. Masáž kůže na temeni hlavy podporuje přísun krve k folikulům a zlepšuje přísun živin potřebných ke zdravému růstu vlasů. Nyní je nejběžnější příčinou nedostatečného krevního toku svalová tenze - napětí vytvářené stresem. Tímto pomáhá indická masáž hlavy rozptýlit celkové napětí, zlepšuje nejen stav vlasů, ale současně hraje neocenitelnou úlohu při léčení problémů spojených se stresem. Těmi jsou bolesti hlavy a příliš namáhané oči. Tato mimořádná masáž hlavy ulevuje od napětí a stresu, kterému jsme neustále vystavováni. Dovede vás k maximální relaxaci a uvolnění. Působí jako opravdový lék na různé bolesti a napětí ve svalech krku a ramen. V dnešní době se tato masáž provádí na sucho bez použití oleje. Uplatňuje se především pro své vynikající antistresové účinky. 

Pomáhá odstraňovat: psychickou únavu, podrážděnost, bolesti hlavy a migrénu, oční napětí, stav úzkosti, nespavost, deprese, stres, pomáhá odvádět toxiny z těla, zlepší růst a kvalitu vlasů, hučení v uších, navozuje pocit duševní pohody, celkově psychicky a fyzicky harmonizuje organismus.

Cena: 350 Kč

cerifikatindickamasaz0001      

 

 

JAPONSKÁ LIFTINGOVÁ MASÁŽ OBLIČEJE KOBIDO

 

Vhodná pro všechny typy pleti, aplikuje se samostatně nebo jako součást kosmetického ošetření.

Účinky: omlazuje a zpevňuje pleť, obsahuje tvorbu kolagenu, vyživuje pokožku, zlepšuje krevní oběh a minimalizuje proces stárnutí.

Cena: 350 Kč  

 

 

MIKROMASÁŽ OČNÍHO OKOLÍ

 

Velmi příjemná masáž s viditelným zpevňujícím účinkem.

Oční okolí - oči prozrazují naše pocity, nálady, rozpoložení.... Tyto partie nejsou zásobeny podkožními mazovými žlázami, pleť je sušší, slabá a průsvitná. Z tohoto důvodu by se měla očnímu okolí věnovat zvýšená péče a pozornost.

Masáž významně potlačuje prohlubování vrásek, zmenšuje váčky pod očima, snižuje se nitrooční tla, čímž dochází k posilování zraku a zároveň lepšímu zprůchodnění dutin. Mikromasáž napomáhá vyplavit toxiny, které odvádí do lymfatických cest, podporuje obnovu buněk a zabraňuje ztrátě vlhkosti pokožky. Po provedení mikromasáže očního okolí získají Vaše oči jiskřivý a mladistvý vzhled. Mikromasaž očního okolí trvá přibližně 15 minut a lze ji provádět jako samostatný úkon nebo v rámci celkového kosmetického ošetření.

Cena: 200 Kč

 

       

TRVALÁ NA ŘASY

Trvalá na řasy je jednoduchá a dlouhotrvající pomoc pro Vaše oči. Zvýrazní přirozenou křivku řas na dobu 2-3 měsíců. Tohoto okamžitého efektu se docílí použitím malých natáček, speciálního lepidla, kterým se natáčky připevní, působením gelu (trvalé) a neutralizačního roztoku. Úplně na závěr se řasy ještě obarví hnědou nebo černou barvou.

Trvalá na řasy je vhodná jak pro dlouhé, tak i pro krátké řasy. Nijak Vašim řasám neškodí. O řasy se staráme a pokud se líčíte, používejte na odlíčení olejíček pro regeneraci řas.

Nevadí kontaktním čočkám.

Cena: 500 Kč (včetně barvení řas)    

fotopo